رویداد عطر سیب باعث اشاعه فرهنگ عاشورایی می شود

مسجدجامعی در بازدید از نمایشگاه های عطر سیب و زنان و تولید ملی:

رویداد عطر سیب باعث اشاعه فرهنگ عاشورایی می شود
عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران از برگزار کنندگان پانزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی بابت دعوت از زنان کارآفرین استان های سیل زده کشور تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش شهرنوشت و به نقل از ستاد خبری، احمد مسجد جامعی در حاشیه بازدید از دو نمایشگاه عطر سیب و زنان و تولید ملی با بیان این مطلب افزود: برگزاری 17 دوره از رویداد عطر سیب نشان می دهد که مدیریت شهری همچنان وظیفه خود را در این حوزه به ویژه در اشاعه فرهنگ عاشورایی به خوبی انجام داده است.
وی با اشاره به اینکه برای توسعه فرهنگ عاشورا تمامی سازمان ها و ارگان های متولی وظایفی را برعهده دارند، ادامه داد: با توجه به اینکه رویکرد این دوره از نمایشگاه عطر سیب اجتماعی و فرهنگی است، این مساله باعث شده تا غرفه ها و هیات های مذهبی به رسالت خود در این حوزه توجه بیشتری کنند.
عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به برگزاری پانزدهمین دوره از نمایشگاه زنان و تولید ملی بیان کرد: یکی از ویژگی های نمایشگاه امسال دعوت از زنان کارآفرین استان های سیل زده است تا بتوانند به رغم مشکلاتی که در ابتدای امسال تجربه کردند، تولیدات خود را در تهران عرضه کنند.
احمد مسجد جامعی با اشاره به حضور زنان کارآفرین استان گلستان در این دوره نمایشگاه زنان و تولید ملی تاکید کرد: به نظر می رسد که باید شرایطی فراهم شود تا امکان حضور زنان کارآفرین استان های دور و نزدیک در کنار بانوان تهرانی در این نمایشگاه فراهم شود.
وی در پایان گفت: حضور بیشتر تشکل های مدنی در پانزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی نیز اتفاق خوبی است.امیدواریم که حضور سازمان های مردم نهاد و مدنی در چنین نمایشگاه هایی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
به اعتقاد مسجد جامعی؛ در شرایط کنونی اقتصادی حضور این تشکل ها می تواند تاثیرات مناسبی را در حوزه کارآفرینی زنان داشته باشد.

ارسال شده در شهر 09, 1398